Page not found
Daná stránka neexistuje
Mapa ShootingArea
REGISTRATION
- CAS MATCHES
- Stupavský Jantár
- Memoriál Jozefa Hollého
- Club match
- CS Liga-2kolo
- Club match
- 8.Slovak championship/CSLiga3kolo
- Club match+Raut
- Club match
- Club match
- CSliga-posledné6kolo+Raut
- Club match-3.Guruparáda
- IDPA MATCHES
- 1. kolo LOS-SK
- 2. kolo LOS-SK
- 3. kolo LOS-SK
- Pohár LOS-SK 1. kolo
- Klubový pretek LOS
- 1. kolo IDPA a klasifikacia
- IDPA klasifikacia a ukazkovy pretek
- IDPA klasifikacia a minimatch
- 3. kolo IDPA na SAV-ke
- LOS EMEL Blatné 3. kolo
- LOS EMEL Blatné 2. kolo - nahradny termin
- 2. kolo IDPA nahrada
- IDPA 4. Kolo
- Klasifikátor IDPA
- IDPA Training Match
- IDPA H&K Trening 1 2021
- IDPA Východ SR Poprvé
- IPSC MATCHES
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4. kolo (Pistol +PCC)
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Pistol+PCC))
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1--24
- 3GUn
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Pistol+PCC))
- EURÓPSKY IPSC MARATÓN
- 1.kolo SPL 2011
- Extraliga SADS
- Žilnská puška
- WFC 2011 - 3.kolo ŠSS - WFC Draw
- Luger match
- BATHORY Cup 2011
- Memorial Jaroslava Špačka - 2 gun
- Artemis
- I. ročník súťaže IPA CUP
- LUGER match II
- 1. kolo Tekovskej ligy
- LUGER match I - súboj družstiev
- 1. kolo SPL 2012
- 2. kolo SPL 2012
- Žilinská Puška II
- 2. kolo Tekovskej ligy + 3. kolo ligy v ŠSS
- LUGER match II - Žilinský putovný pohár
- BATHORY Cup 2012 - Extraliga SADS
- Action Air Handgun I
- 3. kolo SPL 2012
- ŠKP Banská Bystrica CUP
- Trenčiansky pohár
- Action Air Handgun II
- Action Air Rifle I
- Majstrovstvá SR 2012
- LUGER match III - Majstrovstvá Žilinského kraja
- 5. kolo SPL 2012
- 3. kolo Tekovskej ligy
- 6. kolo SPL 2012
- Airsoft IPSC
- Airsoft IPSC - Silvestrovský pretek
- Artemis Level I
- IPSC Action Air - 1. ligové kolo
- 1. kolo KN ligy
- Bathory Cup - Extraliga SADS
- 1.kolo Tekovskej ligy 2013
- TN pohár
- Slovenský pohár
- 2.kolo Tekovskej ligy 2013
- SLOVENSKÝ POHÁR
- Artemis Level I
- TRITON FIRE LEVEL I
- 4 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN (Šariš CUP 2013)
- SLOVENSKÝ POHÁR
- Action Air IPSC
- SLOVENSKÝ POHÁR
- ŠKP BB L1
- Artemis Level II
- Artemis Open I+II
- 5 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- Artemis LI
- Majstrovstvá SR 2013
- 3.kolo Tekovskej ligy
- ŠKP BB CUP
- ŠKP BB L1
- 6 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- 7 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- Trenčiansky pohár level 1
- Čachtická puška
- BRAMAR CUP- 8 kolo ligy ŠZ
- 9 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- Action Š-Autoservis CUP 2013
- Action Air IPSC
- 1. kolo Tekov Match
- Slovenský pohár
- Trenčiansky pohár
- 1. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- 2. kolo Tekov Match
- 2. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- 3. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Bathory Cup 2014
- Slovak National Championship 2014
- TRITON Puška - Pušková Liga
- 4. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Gemershooting Rifle 6 - Pušková Liga
- Gemershooting Handgun 2
- Arsenal cup
- 5. kolo regionálnej ligy Šariš-Zemplín-Abov
- Slovak National Shotgun Championship 2014 (M-SR v brokovnici)
- Sinergy - ZRUŠENÉ
- TRITON Fire 2014 - 6. kolo regionálnej ligy Šariš – Zemplín - Abov 2014
- 2. kolo Komárňanskej IPSC ligy - PRETEK ZRUŠENÝ
- BRAMAR CUP II - 7kolo ŠZA
- STEREO: puška+pištoľ
- 8. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Trenčiansky pohár 2
- Čachtická puška - pušková liga
- 3. kolo Tekov Match
- Danube cup
- Železná Jeseň
- Action Š-Autoservis CUP 2014
- Pro Am
- RELAX Practice II.
- Action Air IPSC
- International Action Air League IPSC
- RDA puška - pušková liga
- 1. kolo Komárňanskej IPSC ligy
- 1.kolo Tekovskej ligy 2015
- Sinergy LI
- LUGER Match 1 - Žilinský putovný pohár
- ŠKP puška 5
- 1. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- 2. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Pro AM
- Komárňanská puška - Slovenská pušková liga
- 2. kolo Komárňanskej IPSC ligy
- 3. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Pro Am ZRUSENÉ!!!
- RDA puška 2 - Slovenská pušková liga
- Železné Leto 2015
- Action Air IPSC - Malá cena Žiliny
- Action Air IPSC - ŠKP Cup
- 4. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Gemershooting Rifle 7 - pušková liga
- Gemershooting Handgun 3
- Majstrovstvá SR v brokovnici - Slovak National Shotgun Championship
- Action Air IPSC
- International Action Air League IPSC
- 5. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- 2.kolo Tekovskej ligy 2015
- STEREO - 2gun + 3gun
- 6. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- 3. kolo Komárňanskej IPSC ligy
- Slovak National Championship 2015
- BRAMAR CUP III
- 3.kolo Tekovskej ligy 2015
- Alsa Pro RELAX VIII.
- Železná Jeseň 2015
- Action Air IPSC
- Action Air IPSC - Slovak National Championship 2015
- Bathory cup 2016
- 1. kolo Tekovskej ligy 2016
- 2. kolo Tekovskej ligy 2016
- 2. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Železné leto 2016
- Komárňanská puška
- 4. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- RDA puška - Slovenská pušková liga
- RDA pištoľ Steel Storm 2016
- Slovak National Championship 2016 - handgun
- Alsa Pro WARM UP
- Tirnavia Match 2016
- 3. kolo Tekovskej ligy 2016
- Gemershooting Rifle 8 - pušková liga
- Gemershooting Handgun 4
- KSSK Steel Cup 1 - Železná zimná liga
- RDA Steel Cup 2 - Železná zimná liga 2016-17
- Steel Cup 3 - Železná zimná liga 2016-17 Nový Tekov
- RDA Steel Cup 4 - Železná zimná liga 2016-17
- KSSK Steel Cup 5 - Železná zimná liga
- Finále Železnej zimnej ligy 2016-2017 Steel Cup 6 - Nový Tekov
- 1. kolo Tekovskej ligy 2017
- Puška
- Železný MÁJ
- RDA Summer Steel Chalenge
- 1. kolo puškovej ligy
- 2. kolo Tekovskej ligy 2017
- Železný JÚL
- Gemershooting Rifle 9 - Slovenská pušková liga
- Gemershooting Handgun 5
- 3. kolo Tekovskej ligy 2017
- Tirnavia Match - Memoriál Vladimíra Mika
- Cena Komarna
- RDA Puška 2017 - Slovenská pušková liga finálne kolo
- IPSC pretek pre začínajúcich strelcov
- RDA Steel Cup 1 - Železná Zimná Liga 2017-18
- Železná zima Komárno STEEL CUP
- Silvestrovský steel cup
- Steel Cup 3 - Železná zimná liga 2017-18 Nový Tekov
- RDA Steel Cup 4 - Železná Zimná Liga 2017-18
- Železná zima Komárno STEEL CUP
- VIP
- IPSC pre začiatočníkov
- Steel Cup 6 - Železná zimná liga 2017-18 Nový Tekov FINÁLE
- VIP
- IPSC pre začiatočníkov
- IPSC Artemis LI
- IPSC pre začiatočníkov
- 1. kolo Tekovskej ligy 2018
- IPSC pre začiatočníkov
- 2. kolo Tekovskej ligy 2018
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- IPSC Artemis LI
- Železný JÚN
- IPSC pre začiatočníkov
- IPSC pre začiatočníkov
- IPSC Artemis LI
- Komarnanská pištol a puška
- RDA puška 2018 - Slovenská pušková liga
- IPSC pre začiatočníkov
- Tirnavia Match 2018 - Memoriál Vladimíra Mika
- IPSC Artemis LI
- 3. kolo Tekovskej ligy 2018
- IPSC Artemis LI
- IPSC Valkíria L1
- DM GUN CUP
- Železná Jeseň 2018
- IPSC Artemis LI
- Artemis Training Match
- DM GUN CUP
- IPSC Artemis LI
- Artemis Training Match
- O meč Vikinga - zimná steel cup liga 1.kolo
- KSSK Železná zima 2 kolo
- DM GUN CUP
- EMEL Steel Cup 1. round
- ZRUSENE IPSC Artemis LI
- Artemis Training Match
- RDA Steel cup 3 - Železná zimná liga 2018-2019
- Steel cup liga Liptov - Orava
- Artemis Mikulášska LI
- EMEL Steel Cup 2.round - zrusene
- Steel Cup 4 - Železná zimná liga 2018-19 Nový Tekov
- Artemis Christmas Match
- Silvestrovský steel
- Steel cup liga Liptov - Orava
- IPSC Artemis LI
- IPSC Artemis LI
- Steel cup liga Liptov - Orava
- RDA Steel cup 6 - Železná zimná liga 2018-2019
- IPSC Artemis LI
- Železná zima 7. kolo Komárno
- IPSC Artemis LI
- Steel cup liga Liptov - Orava
- IPSC Artemis LI
- Steel Cup 8 - Železná zimná liga 2018-19 Nový Tekov FINÁLE
- EMEL Steel Cup Blatné 2.kolo zima
- Sinergy Match
- GEMER CUP
- GEMER CUP - PCC
- Tirnavia match 2019 - Spring
- IPSC Artemis L1
- IPSC Artemis L1
- IPSC Artemis LI
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1.kolo
- 1. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- 1. kolo Tekovskej ligy 2019
- 1. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN PCC
- BTN Steel Cup Blatné 1.kolo
- IPSC Artemis LI
- 2. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- 2. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN PCC
- IPSC Artemis LI
- 2. kolo Tekovskej ligy 2019
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2.kolo
- BTN Steel Cup Blatné 2.kolo
- IPSC Artemis LI
- 3 .Kolo Regionálnej Ligy Šariš Zemplín
- 3 .Kolo Regionálnej Ligy Šariš Zemplín PCC
- 4 Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 4 Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Sinergy Match
- IPSC Artemis LI
- 5 Kolo Ligy Šariš Zemplín Pištol
- 5 Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- IPSC Artemis LI
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3. kolo (Pistol +PCC)
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3.kolo
- BTN Steel Cup Blatné 3.kolo
- 6 Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 6 Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Komárňanská puška
- Tirnavia match 2019 - Memoriál Vladimíra Mika
- 3. kolo Tekovskej ligy 2019
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4.kolo
- Železná Jeseň 2019
- IPSC Artemis LI
- IPSC Artemis LI
- IPSC Artemis LI
- RDA Steel cup 2 - Železná zimná liga 2019-2020
- Silvestrovský steel
- ŠK Corgoň Steel Cup 3 - Železná zimná liga 2019-2020 3.kolo, Nový Tekov
- Železná zima 4. kolo
- Železná zima 6. kolo
- RDA Steel Cup 7 - FINALE
- Kovové Blatné
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1.kolo
- 2. Kolo regionálnej ligy Šariš Zemplín
- 2. Kolo regionálnej ligy Šariš Zemplín PCC
- Kovové Blatné 1.kolo PCC 2.kolo STD
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2.kolo
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2. kolo (Pistol+PCC))
- 3, Kolo ligy Šariš Zemplín
- 3, Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- Komarnanská liga 1
- 4. Kolo ligy Šariš Zemplín
- 4. Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- Komarnanská liga 2
- 5, Kolo ligy Šariš Zemplín
- 5, Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3. kolo (Pistol+PCC))
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3.kolo
- 6. Kolo ligy Šariš Zemplín
- ŠK Corgoň Steel Cup 1- Železná Zimná Liga 2020-2021 1.kolo, Horáreň Nový Tekov
- RDA Steel Cup 8 - FINALE Zimna Zelezna liga 2020-2021
- Mini Mosquito 2021
- Mini Mosquito 2
- 1. Kolo ligy Šariš Zemplín Pištoľ
- 1. Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- RDA Krvava pani match
- 2. Kolo ligy Šariš Zemplín pištoľ
- 2. Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- Krvava Pani Match 2
- 3. kolo Ligy Šaris Zemplín
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín - Pištoľ
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Corgoň Multi Arma 1. kolo 2021-1
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín - PCC
- Krvava Pani Match 3
- RDA Steel cup 3 - Železná zimná liga 2021-2022
- TRÉNING....ŠK Corgoň Steel Cup 4- Železná Zimná Liga 2021-2022 4.kolo, Horáreň Nový Tekov
- KSSK Steel cup 5 - Železná zimná liga 2021-2022
- 1.kolo Slovenská liga Action Air IPSC Úľany nad Žitavou 2022
- RDA Steel cup 6 - Železná zimná liga 2021-2022
- Mini-Mosquito
- RDA Rifle Training Camp 2022
- RDA Krvava pani 1 - 2022
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Shotgun)
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín - Pištoľ
- 1 .Kolo Regionálnej Ligy Šariš Zemplín PCC
- IPSC MultiArma I.
- Summer SiX
- Gemershooting Rifle 2022
- Gemershooting handgun 2022
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Krvava pani 2 match - 2022
- GEMER CUP 2022
- KMRipscMultiArma2
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 3. Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- Košovská Sedmička
- Tirnavia Match 2022 - Memoriál Vladimíra Mika
- Turiec DYNAMIC shoots PCC
- Turiec DYNAMIC shoots HG
- RDA Rifle AUTUMN Training Camp 2022
- Halloween Cup
- Krvava pani 3 match - 2022
- Arsenal Autumn 2022
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 5. kolo (Pistol+PCC))
- DYNAMIC Turiec Race HG, PCC
- 4, Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- ŠK Corgoň Steel Cup 1- Železná Zimná Liga 2022-2023 1.kolo, Horáreň Nový Tekov
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 4.12.2022 Železná Zimná Liga 2022-2023 2.kolo
- RDA Steel cup 3 - Železná zimná liga 2022-2023
- Košovská zima I. kolo
- KSSK Steel cup 4 - Železná zimná liga 2022-2023
- ŠK Corgoň Steel Cup 5- Železná Zimná Liga 2022-2023 5.kolo, Horáreň Nový Tekov
- Treningovy pretek
- Košovská zima II. kolo
- RDA Steel cup 6 - Železná zimná liga 2022-2023
- KSSK Steel cup 7 - Železná zimná liga 2022-2023
- Košovská zima III. kolo
- Treningovy pretek
- Finále- Železná Zimná Liga 2022-2023 8.kolo
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Shotgun)
- Mini Mosquito 2023
- FÉNIX Steel Challenge I.
- DYNAMIC SHOOTING PZT
- RDA Rifle Training Camp 2023
- Oslavy 30. výročia IPSC na území Slovenskej republiky
- Treningovy pretek
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2. kolo (Shotgun)
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2. kolo (Pistol+PCC))
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- RDA Krvava Pani 1 Match Series
- DYNAMIC Turiec Race HG & PCC 2023
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Košovská sedmička - Z R U Š E N É
- Memoriál Svetozára Slaninu HG + PCC
- Summer SiX
- Gemershooting Rifle 2023
- Gemershooting Handgun + PCC Match 2023
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- RDA Krvava Pani 2 Match Series
- Tréning Sielnica - SWAT
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4. kolo (Shotgun)
- Tréning Sielnica - SWAT
- FÉNIX Steel Challenge II.
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Turiec Open 2023
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Tréning Sielnica - SWAT
- FÉNIX Steel Challenge III.
- DYNAMIC Turiec Race HG & PCC
- 6. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 6. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- JPS 1
- Tréning Sielnica - "SWAT"
- Halloween Cup
- RDA Krvava Pani 3 - FINALE
- Horáreň Nový Tekov - Steel Challenge
- Steam factory shot 2023
- Tréning Sielnica - "SWAT"
- Sielnica - "SWAT"
- PZT Winter Match 2023
- ŠK Corgoň Steel Cup 1- Železná Zimná Liga 2023-2024 1.kolo, Horáreň Nový Tekov
- Sielnica - "SWAT"
- RDA Steel cup 3 - ZRUSENE
- Železná Zimná Liga 2023-2024 3.kolo
- Steam factory shot 2024 vol.1
- KŠSK Steel Cup 4 - Železná Zimná Liga 2023-2024
- Tréning Sielnica - SWAT
- ŠK Corgoň Steel Cup 5- Železná Zimná Liga 2023-2024 6.kolo, Horáreň Nový Tekov
- 2. PLES Športových strelcov
- Steam factory shot 2024 vol.2
- KŠSK Steel Cup 6 - Železná Zimná Liga 2023-2024
- RDA Steel cup 7 - Železná zimná liga 2023-2024
- Steam factory shot 2024 vol.3
- PZT Spring Match 2024
- Finále Železná Zimná Liga 2023-2024 8.kolo
- Tréning Sielnica - "SWAT"
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1-24
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1-24 (Shotgun)
- Mini Mosquito 2024
- Steel CCC PO
- GLOCK DAY - Horáreň Nový Tekov
- 1. kolo Tekovskej ligy
- RDA Rifle Training Camp 2024
- Oblastna Liga IPSC SNV 2 -24
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2-24 (Shotgun)
- Steel Challenge LIGA 1.kolo (Nový Tekov)
- DYNAMIC Turiec Race HG & PCC
- PZT Match 2024
- Košovská tréningová šestka
- Rifle: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves
- 2. kolo Tekovskej ligy
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- RDA Krvava Pani 1 Match Series
- III. Summer SiX
- Memoriál Svetozára Slaninu HG & PCC
- Gemershooting Rifle - MiniRifle Match 2024
- Gemershooting Handgun - PCC - MiniRifle Match 2024
- PZT Match 2024
- RDA Krvava Pani 2 Match Series
- RDA Rifle Autumn Training Camp 2024
- PZT Match 2024
- RDA Krvava Pani 3 Match Series FINALE
- RP MATCHES
- STEEL CHALLENGE
- SSS MATCHES
- 1. kolo ligy ŠSS - JARNÝ MINICOMBAT
- 2. kolo 1. Slovenskej streleckej ligy v ŠSS
- 1. kolo ligy ŠSS - JARNÝ MINICOMBAT
- 2. kolo ligy ŠSS
- SHOOTING EXTREM
- Majstrovstvá SR v ŠSS
- 1. kolo Ligy ŠSS - JARNÝ MINICOMBAT
- 2. kolo 1. SSL v ŠSS
SHOOTER AREA
CALENDAR
- 0 CALENDAR
- Steel Challenge
- Alsa Pro Steel Chellenge
- Steel Challenge - Freestyle, ROŽŇAVA
- Steel storm - 1. kolo
- Steel storm - 2. kolo
- Steel storm - 3. kolo
- Steel storm - 4. kolo
- CAS CALENDAR
- Stupavský Jantár
- Tachovské rokle
- Memoriál Jozefa Hollého
- Majstrovstvá Európy -8th. Days of Truth
- Gunfight in the Plains
- Club match
- CS Liga-1kolo
- Přelouč
- CS Liga-2kolo
- 14. ročník závodů ve westernové střelbě ve Starém Plzenci
- Club match
- 8.Slovak championship/CSLiga3kolo
- 9.Majstrovstvá Českej Republiky/CS Liga 4kolo
- Club match+Raut
- EEoT
- Club match
- Club match
- CS LIga 5.kolo
- CSliga-posledné6kolo+Raut
- Club match-3.Guruparáda
- IDPA CALENDAR
- 1. kolo ligy 2011
- 2. kolo ligy SAOS - WFC
- 3. kolo ligy SAOS - WFC
- 4. kolo ligy SAOS - WFC
- 3. kolo ligy SAOS - WFC
- 4. kolo ligy SAOS - WFC
- 5. kolo SAOS - WFC
- 1. kolo- ZRUŠENÉ PRESUNUTÉ
- 1. kolo LOS-SK
- 2. kolo LOS-SK
- 3. kolo LOS-SK
- 4. kolo LOS-SK - ZRUŠENÉ PRESUNUTÉ
- Pohár LOS-SK 1. kolo
- 4. kolo LOS-SK
- Pohár LOS-SK 2. kolo
- Pohár LOS-SK 3. kolo
- Pohár LOS-SK 5. kolo
- Pohár LOS-SK 6. kolo
- Pohár LOS-SK 7. kolo
- LOS-SK
- LOS-SK
- LOS-SK
- LOS-SK
- LOS-SK
- LOS-SK
- LOS-SK
- LOS-klubové kolo
- Klubový pretek LOS
- IDPA minimatch a klasifikacia - zrusene
- Bel SE Gemini május IDPA verseny
- 1. kolo IDPA a klasifikacia
- 2. kolo České IDPA
- IDPA klasifikacia a ukazkovy pretek
- IDPA Visegrad cup Tier 2
- IDPA Hungarian open championship
- IDPA klasifikacia a minimatch
- Esztergomi IDPA verseny
- 3. kolo IDPA na SAV-ke
- Bel SE Gemini szeptember IDPA verseny
- 3. kolo IDPA Czech rep.
- LOS EMEL Blatné 3. kolo
- IDPA EB
- Bel SE Gemini oktober IDPA népszerûsítõ
- LOS EMEL Blatné 2. kolo - nahradny termin
- 2. kolo IDPA nahrada
- IDPA 4. Kolo
- Mikulášsky pohár IDPA verseny
- IDPA bírói képzés
- John Wick Cup
- Bibii IDPA verseny
- BUG. liga 3 kolo
- MSSz IDPA OB Gemini
- Júliusi IDPA jellegû verseny
- Majstrovstva Polska - niekedy AUGUST
- Klasifikátor IDPA
- Bibii IDPA Tier 2 AKTUALNE
- Szeptember IDPA jellegû verseny
- IDPA Training Match
- Gun on the table....
- IDPA trening na Postal Match
- Majstrovstvá Európy
- Postal match
- Pray and spray....
- Postal match training 3
- Halloween Cup 2
- Gemini November IDPA jellegû
- Mikulášsky pohár
- IDPA H&K Trening 1 2021
- IDPA Východ SR Poprvé
- BUG liga 1. kolo Západ SR
- Haloween IDPA
- CMA Training
- IDPA Meraný Trening
- CMA Euro First Surge
- IDPA Level 3 sutazny trening
- Visegrad Cup
- IPSC CALENDAR
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4. kolo (Pistol +PCC)
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Pistol+PCC))
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1--24
- 3GUn
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Pistol+PCC))
- EURÓPSKY IPSC MARATÓN
- 2. kolo SPL 2011
- 1.kolo SPL 2011
- 3. kolo SPL 2011
- Extraliga SADS
- Žilnská puška
- 1. kolo ČERNÁ HORA CUP 2011
- WFC 2011 - 3.kolo ŠSS - WFC Draw
- 4.kolo MORAVSKÝ POHÁR 2011
- 2. kolo komárňanskej ligy
- CNC Tournament 2011, HANDGUN
- Luger match
- BATHORY Cup 2011
- Krakow Incorsa 2011
- Majstrovstvá SR
- 3 gun + Polish Open
- Memorial Jaroslava Špačka - 2 gun
- 4. kolo SPL 2011 + Extraliga SADS
- 2. kolo ČERNÁ HORA CUP 2011
- Cracow Open 2011
- Krakow Open
- Artemis
- 5. kolo SPL 2011
- I. ročník súťaže IPA CUP
- 6. kolo MORAVSKÝ POHÁR 2011
- 3. kolo komárňanskej ligy
- LUGER match II
- Wielki Puchar Twierdzy G.P
- SGS Cup III.
- 3. kolo ČERNÁ HORA CUP 2011
- 6. kolo SADS - 6.kolo SPL 2011 - Tadeuszky
- CIM - Classifier International Marathon 2012
- RS Open - 1. kolo regionálnej ligy v SADS
- 1. kolo Tekovskej ligy
- EURO CHALLENGE 2012
- LUGER match I - súboj družstiev
- 1. kolo SPL 2012
- Regionálna liga Šariš-Zemplín 1.kolo
- Mosquito Handgun Match
- 2. kolo SPL 2012
- Regionálna liga Šariš-Zemplín 2.kolo
- CNC Tournament, part 1 - Handgun
- Žilinská Puška II
- 2. kolo Tekovskej ligy + 3. kolo ligy v ŠSS
- Extreme Euro Open 2012
- CNC Tournament, part 2 - Shotgun
- Regionálna liga Šariš-Zemplín 3.kolo
- Extraliga SADS-Grand Prix Zvolen
- Memoriál Jaroslava Špačka
- LUGER match II - Žilinský putovný pohár
- GECO OPEN
- BATHORY Cup 2012 - Extraliga SADS
- Action Air Handgun I
- CNC Tournament, part 3 - Rifle
- Šariš Cup 2012 - reg. liga Šariš-Zemplín - 4.kolo
- Czech Superleague
- 3. kolo SPL 2012
- ŠKP Banská Bystrica CUP
- Regionálna liga Šariš-Zemplín 5.kolo
- Trenčiansky pohár
- Cracow Open 2012
- 4. kolo SPL 2012
- Z technických príčin sme museli 3 kolo Tekovskej ligy zrušiť.
- Conodr Match - reg. liga Šariš-Zemplín - 6. kolo
- Action Air Handgun II
- Action Air Rifle I
- Majstrovstvá SR 2012
- Malá cena Žiliny
- II. LIMIT EURO CHALLENGE 2012
- Regionálna liga Šariš-Zemplín 7.kolo
- SGS Cup IV.-Puška
- SGS Cup IV.-Pištoľ
- LUGER match III - Majstrovstvá Žilinského kraja
- INCORSA CUP 2012
- 5. kolo SPL 2012
- 3. kolo Tekovskej ligy
- 6. kolo SPL 2012
- Regionálna liga Šariš-Zemplín 8.kolo
- Airsoft IPSC
- Airsoft IPSC - Silvestrovský pretek
- ČERNÁ HORA CUP 1. kolo
- Artemis Level I
- ZAM-SERVIS MORAVSKÝ POHÁR 1.kolo
- IPSC Action Air - 1. ligové kolo
- 1. kolo KN ligy
- Bathory Cup - Extraliga SADS
- Czech Superleague 2013 (Handgun)
- 1.kolo Tekovskej ligy 2013
- LUGER match I
- ŠKP puška
- 1 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPL9N
- TN pohár
- 2. KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- CNC Tournament, part 1 - Shotgun
- Czech Superleague 2013 (Handgun)
- Slovenský pohár
- ZAM-SERVIS MORAVSKÝ POHÁR 4.kolo
- 2.kolo Tekovskej ligy 2013
- 3 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- Extreme Euro Open 2013
- CNC Tournament, part 2 - Handgun
- SLOVENSKÝ POHÁR
- Artemis Level I
- Memoriál Jaroslava Špačka - 2gun
- LUGER match II - Žilinský putovný pohár (ZRUŠENÝ)
- Pohár ŠKP (ZRUŠENÝ)
- TRITON FIRE LEVEL I
- 4 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN (Šariš CUP 2013)
- ALSA PRO HOT SHOTS
- SLOVENSKÝ POHÁR
- ČERNÁ HORA CUP 2. kolo
- Action Air IPSC
- CNC Tournament, part 3 - Rifle
- SLOVENSKÝ POHÁR
- Czech Superleague 2013 (Handgun)
- Malá cena Žiliny
- SLOVENSKÝ POHÁR
- ŠKP BB L1
- Artemis Level II
- Artemis Open I+II
- 5 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- Artemis LI
- III. GP EURO CHALLENGE 2013
- Majstrovstvá SR 2013
- LUGER match III - Majstrovstvá Žilinského kraja
- ŠKP Puška II 2013
- 3.kolo Tekovskej ligy
- ŠKP BB CUP
- ŠKP BB L1
- ZAM-SERVIS MORAVSKÝ POHÁR 6.kolo
- 6 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- 7 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- SLOVENSKÝ POHÁR
- Grand Power Cup I.
- Majstrovstva SR v Brokovnici
- ČERNÁ HORA CUP 3. kolo
- Trenčiansky pohár level 1
- Čachtická puška
- BRAMAR CUP- 8 kolo ligy ŠZ
- 9 KOLO LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- Action Š-Autoservis CUP 2013
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- 1.st IPSC ANNIVERSARY EXTREME BALL !!!
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE XL650
- Action Air IPSC
- 1. kolo Tekov Match
- Slovenský pohár
- Trenčiansky pohár
- LUGER match 1
- Inauguration of the Spring
- 1. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- ŠKP puška 3
- WIOSNA W BANGOWIE
- 2.kolo Tekov Match 2014
- 2. kolo Tekov Match
- 2. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- EXTREME EURO OPEN 2014
- 3. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Bathory Cup 2014
- LUGER match 2 - Žilinský putovný pohár
- Pohár ŠKP
- Slovak National Championship 2014
- TRITON Puška - Pušková Liga
- 4. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Gemershooting Rifle 6 - Pušková Liga
- Gemershooting Handgun 2
- ALSA PRO HOT SHOTS III.
- POLISH OPEN 2014
- Arsenal cup
- 5. kolo regionálnej ligy Šariš-Zemplín-Abov
- STI EURO CHALLENGE 2014
- Slovak National Shotgun Championship 2014 (M-SR v brokovnici)
- Sinergy - ZRUŠENÉ
- Cracow Open 2014
- TRITON Fire 2014 - 6. kolo regionálnej ligy Šariš – Zemplín - Abov 2014
- IV. GP EURO CHALLENGE 2014
- 2. kolo Komárňanskej IPSC ligy - PRETEK ZRUŠENÝ
- Priebežné výsledky - Pušková liga 2014
- BRAMAR CUP II - 7kolo ŠZA
- STEREO: puška+pištoľ
- 8. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Trenčiansky pohár 2
- Čachtická puška - pušková liga
- Memoriál Jaroslava Špačka - ZRUŠENO !!!
- 4. kolo Tekov Match 2014
- 3. kolo Tekov Match
- SLOVENSKÝ POHÁR
- Malá cena Žiliny
- Danube cup
- Železná Jeseň
- Steel Challenge, 1. kolo
- Action Š-Autoservis CUP 2014
- Pro Am
- Steel Challenge, 2. kolo
- RDA Multi Cup 2014
- Steel Challenge, 3. kolo
- Steel Challenge, 4. kolo
- Steel Challenge, 5. kolo
- Steel Challenge, 6. kolo
- Steel Challenge, 7. kolo
- Steel Challenge, 8. kolo
- RELAX Practice II.
- Steel Challenge, 9. kolo
- Action Air IPSC
- International Action Air League IPSC
- Steel Challenge, 10. kolo
- RDA puška - pušková liga
- 1. kolo Komárňanskej IPSC ligy
- 1.kolo Tekovskej ligy 2015
- Sinergy LI
- LUGER Match 1 - Žilinský putovný pohár
- ŠKP puška 5
- 1. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Mosquito 2015
- ARSENAL CUP 2015
- Grand Prix Sellier Bellot
- 2. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- RDA Rifle Match
- Pro AM
- Komárňanská puška - Slovenská pušková liga
- 2. kolo Komárňanskej IPSC ligy
- Czech Superleague 2015 - IPSC handgun - 2.kolo - Žalany
- Memoriál Jaroslava Špačka 2015 2gun
- 3. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Pro Am ZRUSENÉ!!!
- ALSA PRO CZECHOSLOVAKIA OPEN 2015
- RDA puška 2 - Slovenská pušková liga
- Železné Leto 2015
- Action Air IPSC - Malá cena Žiliny
- Action Air IPSC - ŠKP Cup
- 4. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Gemershooting Rifle 7 - pušková liga
- Celkové výsledky puškovej ligy 2015 a 2016
- Gemershooting Handgun 3
- Bathory Cup 2015
- RDA shotgun - ZRUŠENÉ!!!
- Majstrovstvá SR v brokovnici - Slovak National Shotgun Championship
- Alsa Pro Hot Shots BIG10
- Cracow Open 2015
- Action Air IPSC
- MOS Summer 2015
- International Action Air League IPSC
- Danube Cup
- 5. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- 2.kolo Tekovskej ligy 2015
- STEREO - 2gun + 3gun
- 6. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- 3. kolo Komárňanskej IPSC ligy
- LUGER match 2 - Majstrovstvá Žilinského kraja 2015 + SLOVENSKÝ POHÁR
- Malá cena Žiliny
- Slovak National Championship 2015
- BRAMAR CUP III
- 3.kolo Tekovskej ligy 2015
- Alsa Pro RELAX VIII.
- Železná Jeseň 2015
- Action Air IPSC
- Action Air IPSC - Slovak National Championship 2015
- VIP 17_1_2016
- Alsa Pro ARENA 2016 - Winter
- Bathory cup 2016
- MOS League 2016
- 1. kolo Tekovskej ligy 2016
- Bayern Cup 2016 - Shotgun
- LUGER Match 1 + SLOVENSKÝ POHÁR
- Malá cena Žiliny
- Mosquito Handgun Match 2016
- ARSENAL CUP 2016
- 2. kolo Tekovskej ligy 2016
- 2. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Alsa Pro CZECHOSLOVAKIA OPEN 2016
- Rda Rifle Match 2016 - Slovak Championship - Rifle
- Železné leto 2016
- Alsa Pro STEEL CHALLENGE 2016
- Alsa Pro ARENA 2016 - Summer
- Komárňanská puška
- 4. kolo regionálnej ligy Šariš - Zemplín - Abov
- Alsa Pro HOT SHOTS - MADDEN
- RDA puška - Slovenská pušková liga
- Danube cup 2016
- Slovak National Championship 2016 - Shotgun
- RDA pištoľ Steel Storm 2016
- Memoriál Jaroslava Špačka - Shotgun
- Memoriál Jaroslava Špačka - Handgun
- Slovak National Championship 2016 - handgun
- LUGER Match 2 + SLOVENSKÝ POHÁR
- ZRUŠENÉ 3. kolo Tekovskej ligy 2016
- ŠKP puška 6
- Alsa Pro WARM UP
- Tirnavia Match 2016
- 3. kolo Tekovskej ligy 2016
- Gemershooting Rifle 8 - pušková liga
- Gemershooting Handgun 4
- Alsa Pro ARENA 2016 - Autumn
- Alsa Pro ARENA FINAL
- Mikulášská
- KSSK Steel Cup 1 - Železná zimná liga
- RDA Steel Cup 2 - Železná zimná liga 2016-17
- Steel Cup 3 - Železná zimná liga 2016-17 Nový Tekov
- ARENA- ZRUŠENÉ !!
- RDA Steel Cup 4 - Železná zimná liga 2016-17
- Alsa Pro ARENA Winter 2017
- KSSK Steel Cup 5 - Železná zimná liga
- Finále Železnej zimnej ligy 2016-2017 Steel Cup 6 - Nový Tekov
- RDA Bathory Cup 2017
- RDA RifleMatch 2017 - Slovak Rifle Championship
- Mosquito 2017
- PSC Gdansk Open
- 1. kolo Tekovskej ligy 2017
- Puška
- Železný MÁJ
- MOSQUITO Summer 2017
- IPSC Shooting-academy Cup
- RDA Summer Steel Chalenge
- 1. kolo puškovej ligy
- 2. kolo Tekovskej ligy 2017
- Železný JÚL
- Gemershooting Rifle 9 - Slovenská pušková liga
- Gemershooting Handgun 5
- 2. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov
- Alsa Pro CZECHOSLOVAKIA OPEN
- Slovak Open 2017 - Slovak National Championship - handgun
- Alsa Pro HOT SHOTS Cooper Epic 2017
- ALSA PRO HOT SHOTS 2017
- Memoriál J. Špačka - SHOTGUN
- Memoriál J. Špačka - HANDGUN
- 3. kolo Tekovskej ligy 2017
- Danube Cup extraliga SADS
- Tirnavia Match - Memoriál Vladimíra Mika
- Cena Komarna
- 4. kolo Ligy Šariš-Zemplín-Abov
- RDA Puška 2017 - Slovenská pušková liga finálne kolo
- I. ARENA Shooting Serie
- IPSC Match
- IPSC pretek pre začínajúcich strelcov
- II. ARENA Shooting Serie
- RDA Steel Cup 1 - Železná Zimná Liga 2017-18
- Železná zima Komárno STEEL CUP
- Silvestrovský steel cup
- PRO AM Shooting
- VIP
- Steel Cup 3 - Železná zimná liga 2017-18 Nový Tekov
- VIP
- VIP
- RDA Steel Cup 4 - Železná Zimná Liga 2017-18
- PRO AM 2018
- Železná zima Komárno STEEL CUP
- VIP
- IPSC pre začiatočníkov
- Steel Cup 6 - Železná zimná liga 2017-18 Nový Tekov FINÁLE
- VIP
- 9th Bathory Cup 2018 PCC
- III. ARENA Shooting Serie
- IPSC pre začiatočníkov
- IPSC Artemis LI
- RDA Rifle Match 2018
- IPSC pre začiatočníkov
- 1. kolo Tekovskej ligy 2018
- IPSC pre začiatočníkov
- 2. kolo Tekovskej ligy 2018
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- IPSC Artemis LI
- Železný JÚN
- IPSC pre začiatočníkov
- Valkíria steel challenge
- HOT SHOTS 2018
- 10th Gemershooting Rifle
- Gemershooting Handgun 2018
- ALSA PRO OPEN 2018
- IPSC pre začiatočníkov
- IPSC Artemis LI
- Komarnanská pištol a puška
- Moravský Pohár IPSC 2018
- Slovak Open 2018
- ARENA Masters 2018
- RDA puška 2018 - Slovenská pušková liga
- IPSC pre začiatočníkov
- Tirnavia Match 2018 - Memoriál Vladimíra Mika
- IPSC Artemis LI
- 3. kolo Tekovskej ligy 2018
- IPSC pre začiatočníkov - zrušené !!
- IPSC Artemis LI
- IPSC Valkíria L1
- DM GUN CUP
- Železná Jeseň 2018
- IPSC Artemis LI
- Artemis Training Match
- DM GUN CUP
- IPSC Artemis LI
- Artemis Training Match
- O meč Vikinga - zimná steel cup liga 1.kolo
- KSSK Železná zima 2 kolo
- DM GUN CUP
- EMEL Steel Cup 1. round
- ZRUSENE IPSC Artemis LI
- Artemis Training Match
- RDA Steel cup 3 - Železná zimná liga 2018-2019
- Steel cup liga Liptov - Orava
- Artemis Mikulášska LI
- EMEL Steel Cup 2.round - zrusene
- Steel Cup 4 - Železná zimná liga 2018-19 Nový Tekov
- Artemis Christmas Match
- Silvestrovský steel
- O meč Vikinga - zimná steel cup liga 2.kolo - !!! ZRUŠENÉ !!!
- Steel cup liga Liptov - Orava
- IPSC Artemis LI
- IPSC Artemis LI
- Steel cup liga Liptov - Orava
- RDA Steel cup 6 - Železná zimná liga 2018-2019
- IPSC Artemis LI
- Železná zima 7. kolo Komárno
- IPSC Artemis LI
- Steel cup liga Liptov - Orava
- IPSC Artemis LI
- Steel Cup 8 - Železná zimná liga 2018-19 Nový Tekov FINÁLE
- EMEL Steel Cup Blatné 2.kolo zima
- Sinergy Match
- GEMER CUP
- GEMER CUP - PCC
- KSSK Cup
- VIP - ZRUŠENÉ !!!
- 10th Bathory Cup 2019
- Tirnavia match 2019 - Spring
- IPSC Artemis L1
- IPSC Artemis L1
- RDA Rifle Match 2019 - Majstrovstvá Slovenska v puške
- 1 round Kings Cup 2019 – Princ Mieszko I.
- IPSC Artemis LI
- Mosquito Match 2019
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1.kolo
- 1. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- 1. kolo Tekovskej ligy 2019
- 1. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN PCC
- 2 round Kings Cup 2019 – King Wladyslaw Lokietek
- BTN Steel Cup Blatné 1.kolo
- IPSC Artemis LI
- IPSC pre začiatočníkov - ZRUSENE
- 2. Czech SuperLeague
- 2. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN
- 2. KOLO REGIONÁLNEJ LIGY ŠARIŠ ZEMPLÍN PCC
- IPSC Artemis LI
- 2. kolo Tekovskej ligy 2019
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2.kolo
- 3 round Kings Cup 2019 – King Wladyslaw Il Jagiello
- BTN Steel Cup Blatné 2.kolo
- IPSC Artemis LI
- 3 .Kolo Regionálnej Ligy Šariš Zemplín
- 3 .Kolo Regionálnej Ligy Šariš Zemplín PCC
- Mistrovství ČR IPSC 2019 - Handgun
- 4 Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 4 Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- 4 round Kings Cup 2019 – Queen Jadwiga
- Sinergy Match
- IPSC Artemis LI
- HOT SHOTS 2019 - Dragons
- 5 Kolo Ligy Šariš Zemplín Pištol
- 5 Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- IPSC Artemis LI
- Tekovský Steel Challenge 3
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3. kolo (Pistol +PCC)
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3.kolo
- BTN Steel Cup Blatné 3.kolo
- 6 Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 6 Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Komárňanská puška
- Tirnavia match 2019 - Memoriál Vladimíra Mika
- Steel Challenge IV.
- 5 round Kings Cup 2019 – King Jan III Sobieski
- Slovak Open 2019
- 3. kolo Tekovskej ligy 2019
- Steel Challenge V.
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4.kolo
- RDA Rifle Autumn Match 2019
- Železná Jeseň 2019
- IPSC Artemis LI
- Tekovský Steel Challenge 4
- BTN Steel Cup Blatné 4 .kolo
- IPSC Artemis LI
- CULT Shooting Match 2019
- IPSC Artemis LI
- IPSC Artemis LI
- RDA Steel cup 2 - Železná zimná liga 2019-2020
- Silvestrovský steel
- ŠK Corgoň Steel Cup 3 - Železná zimná liga 2019-2020 3.kolo, Nový Tekov
- Železná zima 4. kolo
- ATLAS STEEL CUP 2020
- FÉNIX - Zimná železná liga 5
- Železná zima 6. kolo
- RDA Steel Cup 7 - FINALE
- RDA Rifle Match 2020 - Majstrovstvá Slovenska v puške
- FÉNIX - Tréning Steel Cup Freestyle I.
- ZRUŠENÉ - 1. kolo Tekovskej ligy 2020
- FÉNIX - TRÉNING Steel Cup Freestyle II.
- PŘESUNUTO! ATLAS OPEN 2020 - spring challenge
- Kovové Blatné
- ZRUŠENÉ - 1. kolo PCC Tekovskej ligy 2020
- ZRUŠENÉ - 1. kolo Tekovskej ligy 2020
- Nové datum!! PATRIOTS on ATLAS - Tirnavia Match
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Arsenal RESTART
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1.kolo
- 2. Kolo regionálnej ligy Šariš Zemplín
- 2. Kolo regionálnej ligy Šariš Zemplín PCC
- FÉNIX - Steel Cup Freestyle III.
- Gemershooting PCC & Handgun
- Kovové Blatné 1.kolo PCC 2.kolo STD
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2.kolo
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2. kolo (Pistol+PCC))
- ATLAS OPEN 2020 - Summer Challenge
- 3, Kolo ligy Šariš Zemplín
- 3, Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- 12th Gemershooting Rifle Match
- Steel Challenge - Freestyle, ROŽŇAVA
- 1 round Kings CUP
- Komarnanská liga 1
- 4. Kolo ligy Šariš Zemplín
- 4. Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- Komarnanská liga 2
- 5, Kolo ligy Šariš Zemplín
- 5, Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- 11th Bathory Cup 2020
- 11th Bathory Cup 2020
- 2 round Kings CUP
- Steel Challenge - Freestyle, ROŽŇAVA
- Kuča cup
- Hot Shots 2020 Odyssey
- TOM 70
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3. kolo (Pistol+PCC))
- Shotgun: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3.kolo
- FÉNIX - Steel Cup Freestyle IV.
- Cz Champions cup
- ZRUŠENÉ - 1. kolo Tekovskej ligy 2020
- Slovak Open 2020
- Slovak MiniOpen
- 6. Kolo ligy Šariš Zemplín
- Čárka III
- Steel Challenge - Freestyle, ROŽŇAVA
- PCC game 2020
- PATRIOTS on ATLAS - Memoriál
- RDA Rifle Autumn Match 2020
- ZRUŠENÉ - Tekov Cup 2020
- 22 LR Tactical Rimfire Steel 1. kolo
- ARSENAL CUP 2020
- Arsenal Cup 2020 PCC
- Komarnanská liga 3 ZRUŠENÁ
- ZMĚNA!! ATLAS ONE
- Rozlučka
- Cz Champions cup
- ŠK Corgoň Steel Cup 1- Železná Zimná Liga 2020-2021 1.kolo, Horáreň Nový Tekov
- RDA Steel Cup 8 - FINALE Zimna Zelezna liga 2020-2021
- 12th Bathory Cup 2021
- RDA Rifle Match 2021 - Majstrovstvá Slovenska v puške
- Mini Mosquito 2021
- Patriots on Atlas
- Mini Mosquito 2
- 1. Kolo ligy Šariš Zemplín Pištoľ
- 1. Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- FÉNIX - Steel Challenge
- Atlas Open 2021 - Summer
- RDA Krvava pani match
- 2. Kolo ligy Šariš Zemplín pištoľ
- 2. Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- Krvava Pani Match 2
- 3. kolo Ligy Šaris Zemplín
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín - Pištoľ
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Slovak Open 2021
- FÉNIX - Steel Challenge
- Superliga IPSC - III. kolo - Žalany
- Corgoň Multi Arma 1. kolo 2021-1
- Čárka IV
- S&B CUP CNC 2020/2021 PCC
- ATLAS ONE
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín - PCC
- RDA Rifle Autumn Match 2021
- FÉNIX - STEEL CHALLENGE
- 3.CZECH SUPERLEAGUE
- Krvava Pani Match 3
- ATLAS HELLS BELLS - 1.kolo
- Mini Mosquito 3
- ATLAS HELLS BELLS - 2.kolo
- RDA Steel cup 3 - Železná zimná liga 2021-2022
- ATLAS HELLS BELLS - 2.kolo
- TRÉNING....ŠK Corgoň Steel Cup 4- Železná Zimná Liga 2021-2022 4.kolo, Horáreň Nový Tekov
- ATLAS HELLS BELLS - 3.kolo
- KSSK Steel cup 5 - Železná zimná liga 2021-2022
- ATLAS HELLS BELLS - 4.kolo
- 1.kolo Slovenská liga Action Air IPSC Úľany nad Žitavou 2022
- RDA Steel cup 6 - Železná zimná liga 2021-2022
- ATLAS ONE HG+PCC
- 13th Bathory Cup 2022
- Mini-Mosquito
- SLOVAK EXTREME CHALLENGE HG+PCC
- Steel Challenge
- RDA Rifle Match 2022
- RDA Rifle Training Camp 2022
- RDA Krvava pani 1 - 2022
- Mosquito Match 2022 PCC & HG
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Shotgun)
- ATLAS ONE 2022 HG+PCC
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín - Pištoľ
- 1 .Kolo Regionálnej Ligy Šariš Zemplín PCC
- IPSC MultiArma I.
- Steel Challenge
- Summer SiX
- Gemershooting Rifle 2022
- Gemershooting handgun 2022
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- RPC1 - semidynamická streľba
- ATLAS OPEN 2022
- Východoslovenský strelecký šampionát 1. kolo
- Steel Challenge
- Krvava pani 2 match - 2022
- GEMER CUP 2022
- GEMER CUP 2022 - PCC
- Arsenal September
- KMRipscMultiArma2
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 3. Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- Košovská Sedmička
- Tirnavia Match 2022 - Memoriál Vladimíra Mika
- Slovak Open 2022
- ATLAS ONE 2022 HG+PCC
- Turiec DYNAMIC shoots PCC
- Walther EU Cup Wiechlice 2022
- RDA Rifle Autumn Match 2022
- Turiec DYNAMIC shoots HG
- RDA Rifle AUTUMN Training Camp 2022
- Halloween Cup
- z. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- Krvava pani 3 match - 2022
- Arsenal Autumn 2022
- Arsenal Autumn
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 5. kolo (Pistol+PCC))
- DYNAMIC Turiec Race HG, PCC
- 4, Kolo ligy Šariš Zemplín PCC
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- ATLAS HELLS BELLS - 1.kolo
- ŠK Corgoň Steel Cup 1- Železná Zimná Liga 2022-2023 1.kolo, Horáreň Nový Tekov
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 4.12.2022 Železná Zimná Liga 2022-2023 2.kolo
- ATLAS HELLS BELLS - 2.kolo
- RDA Steel cup 3 - Železná zimná liga 2022-2023
- ATLAS HELLS BELLS - 3.kolo
- Košovská zima I. kolo
- KSSK Steel cup 4 - Železná zimná liga 2022-2023
- ATLAS HELLS BELLS - 4.kolo
- ŠK Corgoň Steel Cup 5- Železná Zimná Liga 2022-2023 5.kolo, Horáreň Nový Tekov
- Treningovy pretek
- Košovská zima II. kolo
- RDA Steel cup 6 - Železná zimná liga 2022-2023
- ATLAS HELLS BELLS - 5.kolo - FINÁLE
- KSSK Steel cup 7 - Železná zimná liga 2022-2023
- Košovská zima III. kolo
- Treningovy pretek
- Finále- Železná Zimná Liga 2022-2023 8.kolo
- ATLAS ONE 2023
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1. kolo (Shotgun)
- Mini Mosquito 2023
- FÉNIX Steel Challenge I.
- Slovak EXTREME CHALLENGE
- DYNAMIC SHOOTING PZT
- RDA Rifle Training Camp 2023
- Oslavy 30. výročia IPSC na území Slovenskej republiky
- Dominico match
- Mosquito Match 2023 PCC & HG
- Treningovy pretek
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2. kolo (Shotgun)
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2. kolo (Pistol+PCC))
- ATLAS SHOTGUN ONE
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- RDA Krvava Pani 1 Match Series
- DYNAMIC Turiec Race HG & PCC 2023
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Dominico match
- Košovská sedmička - Z R U Š E N É
- Dominico Shotgun
- Memoriál Svetozára Slaninu HG + PCC
- Summer SiX
- Gemershooting Rifle 2023
- Gemershooting Handgun + PCC Match 2023
- ATLAS OPEN 2023
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- RDA Krvava Pani 2 Match Series
- Dominico match
- Tréning Sielnica - SWAT
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4. kolo (Shotgun)
- Tréning Sielnica - SWAT
- FÉNIX Steel Challenge II.
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Turiec Open 2023
- Mr.Štefanik barbier cup 2023
- POLISH OPEN
- Danube Cup 2023 - MSR PCC
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- Tréning Sielnica - SWAT
- ATLAS ONE podzim 2023 HG+PCC
- FÉNIX Steel Challenge III.
- DYNAMIC Turiec Race HG & PCC
- 6. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 6. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- JPS 1
- Tréning Sielnica - "SWAT"
- Halloween Cup
- RDA Krvava Pani 3 - FINALE
- Horáreň Nový Tekov - Steel Challenge
- Steam factory shot 2023
- Tréning Sielnica - "SWAT"
- ATLAS HELLS BELLS - 1.kolo
- Sielnica - "SWAT"
- ATLAS HELLS BELLS - 2.kolo
- PZT Winter Match 2023
- ŠK Corgoň Steel Cup 1- Železná Zimná Liga 2023-2024 1.kolo, Horáreň Nový Tekov
- Sielnica - "SWAT"
- ATLAS HELLS BELLS - 3.kolo
- RDA Steel cup 3 - ZRUSENE
- Železná Zimná Liga 2023-2024 3.kolo
- ATLAS HELLS BELLS - 4.kolo
- Steam factory shot 2024 vol.1
- KŠSK Steel Cup 4 - Železná Zimná Liga 2023-2024
- Tréning Sielnica - SWAT
- ŠK Corgoň Steel Cup 5- Železná Zimná Liga 2023-2024 6.kolo, Horáreň Nový Tekov
- ATLAS HELLS BELLS - 5.kolo - FINÁLE
- 2. PLES Športových strelcov
- Steam factory shot 2024 vol.2
- KŠSK Steel Cup 6 - Železná Zimná Liga 2023-2024
- RDA Steel cup 7 - Železná zimná liga 2023-2024
- Steam factory shot 2024 vol.3
- PZT Spring Match 2024
- Finále Železná Zimná Liga 2023-2024 8.kolo
- ATLAS ONE 2024
- 15th Bathory Cup 2024
- Tréning Sielnica - "SWAT"
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1-24
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 1-24 (Shotgun)
- Mini Mosquito 2024
- SLOVAK EXTREME CHALLENGE 2024
- Steel CCC PO
- GLOCK DAY - Horáreň Nový Tekov
- 10th RDA Rifle Match 2024
- 1. kolo Tekovskej ligy
- RDA Rifle Training Camp 2024
- Oblastna Liga IPSC SNV 2 -24
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 2-24 (Shotgun)
- ATLAS ONE máj 2024
- Steel Challenge LIGA 1.kolo (Nový Tekov)
- DYNAMIC Turiec Race HG & PCC
- PZT Match 2024
- Košovská tréningová šestka
- Rifle: Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves
- 2. kolo Tekovskej ligy
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 1. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- RDA Krvava Pani 1 Match Series
- III. Summer SiX
- Memoriál Svetozára Slaninu HG & PCC
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3-24. kolo (Pistol+PCC))
- 2. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- ATLAS OPEN 2024
- Gemershooting Rifle - MiniRifle Match 2024
- Gemershooting Handgun - PCC - MiniRifle Match 2024
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 3. Kolo Ligy Šariš Zemplín PCC
- PZT Match 2024
- RDA Krvava Pani 2 Match Series
- 4. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- Turiec Open 2024
- RDA Rifle Autumn Match 2024
- RDA Rifle Autumn Training Camp 2024
- Shotgun Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 3-24 (Shotgun)
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 4. kolo Majstrovstva Slovenska v ŠSS
- PZT Match 2024
- ATLAS ONE jeseň HG + PCC
- 5. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- TATRY OPEN CUP 24
- 6. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- 6. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- Slovak Open 2024
- Halloween Cup ´24
- RDA Krvava Pani 3 Match Series FINALE
- Oblastná liga IPSC Spišská Nová Ves 5-24. kolo (Pistol+PCC))
- 7. Kolo Ligy Šariš Zemplín
- RP CALENDAR
- Liga vikendovo-rekreacnych strelcov
- 2.Kolo ligy "Víkendovo-rekreačných" strelcov
- 5. kolo Ligy
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- ALSA PRO STEEL CHALLENGE
- STEEL CHALLENGE
- Steel Challenge Hunter Club
- Arsenal -merany trening
- SSS CALENDAR
- 1. kolo ligy ŠSS - JARNÝ MINICOMBAT
- 2. kolo 1. Slovenskej streleckej ligy v ŠSS
- 3. kolo ligy ŠSS - WFC Draw
- 4. kolo ligy ŠSS
- SHOOT OFF 2011
- 5. kolo ligy ŠSS - WFC Open
- 6. kolo ligy ŠSS - STEEL CUP
- MsSR v ŠSS
- 1. kolo ligy ŠSS - JARNÝ MINICOMBAT
- 2. kolo ligy ŠSS
- 3. kolo ŠSS + 2. kolo Tekovskej ligy
- 4. kolo ligy ŠSS + Šariš Cup 2012
- SHOOTING EXTREM
- SHOOT OFF 2012
- STEEL CUP - 5. kolo ligy ŠSS
- Majstrovstvá SR v ŠSS
- 1. kolo Ligy ŠSS - JARNÝ MINICOMBAT
- 2. kolo Ligy ŠSS
- SHOOTING EXTREM
- 3. kolo Ligy ŠSS
- 4. kolo Ligy ŠSS - STEEL CUP
- MsSR v ŠSS
- JARNÝ MINICOMBAT 2014
- 2. kolo 1. SSL v ŠSS
- SHOOTING EXTREM
- STEEL CUP - 4. kolo Ligy ŠSS
- Majstrovstvá v ŠSS
- WFC CALENDAR
- WFC 2011 - 1.kolo ligy ŠSS
- WFC 2011 - 1.kolo tekovská liga
- WFC 2011 - 2.kolo ligy ŠSS
- WFC 2011 - 2. kolo ligy SAOS - WFC
- WFC 2011 - 1.kolo ligy Komárno
- WFC 2011 - 2.kolo tekovská liga
- WFC 2011 - 3.kolo ŠSS - WFC Draw
- WFC 2011 - 2.kolo ligy Komárno
- WFC 2011 - 4.kolo ligy ŠSS - Condor Match
- WFC 2011 - 3.kolo tekovská liga
- WFC 2011 - 5.kolo ligy ŠSS - WFC Open
- WFC 2011 - 6.kolo ligy ŠSS - Steel Cup
- WFC 2011 - 3.kolo ligy Komárno
- WFC 2011 - Condor Cup 2011
- Luger Match 2
- WFC 2011 . 4.kolo tekovská liga
- WFC 2011 - M SR v ŠSS
- WFC 2011 - SGS Cup III