UK kalendár IPSC pretekovSVK kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekov

Železná zima Komárno STEEL CUP     Dátum: 04.03.2018

Zoznam prihlásených strelcov

ORDER BY: Priezvisko // Region // Kategória // Divízia // Squad

 Priezvisko Meno Region Kategória DivíziaFaktorSquad Poznamka
 Sárkány PetersvkREGULAROPENMIN1 MMAIN
 Marta NovotnasvkLADYSTANDARDMIN5 MRO
 Novotna MartasvkLADYPCCMIN5 MMAIN
 Adamec ĽubošsvkREGULARSTANDARDMIN4 MMAIN
 Adamec ĽubošsvkREGULARMalá pištoľ (MPi)MIN4 MMAIN
 Adamec ĽubošsvkREGULARMini rifle openMIN4 MMAIN
 Mindák MatúšsvkREGULARSTANDARDMIN4 MMAIN
 Mikes FilipsvkREGULARSTANDARDMIN4 MMAIN
 mikula martin svkREGULARSTANDARDMIN4 MMAIN
 Hyravy SamosvkREGULARSTANDARDMIN4 MMAIN
 Nyergeš PetersvkREGULARSTANDARDMIN2 MMAIN
 Kopáč IvansvkREGULARMalá pištoľ (MPi)MIN3 MMAIN
 Petríček MareksvkREGULARSTANDARDMIN4 MMAIN
 Slanina SvetozarsvkSENIORSTANDARDMIN5 MMAIN
 Slanina PetersvkREGULARSTANDARDMIN5 MMAIN
 Miklos MichalsvkREGULARSTANDARDMIN5 MMAIN
 BOPKOVÁ Enikő svkLADYSTANDARDMIN5 MMAIN
 Kubica Dušan svkREGULARSTANDARDMIN5 MMAIN
 Valuška MareksvkREGULARSTANDARDMIN5 MMAIN
 Kleniar Igor svkREGULARSTANDARDMIN5 MMAIN
 Utto AntonsvkREGULARPCCMIN3 MMAIN
 Utto AntonsvkREGULARPCCMIN3 MMAIN
 Hatar JakubsvkREGULARSTANDARDMIN5 MMAIN
 Hatar JakubsvkREGULARPCCMIN5 MMAIN
 Balázs ZoltánsvkREGULARSTANDARDMIN2 MMAIN
 Szabó ImrichsvkREGULARSTANDARDMIN2 MMAIN
 Braun LászlóhunSENIORSTANDARDMIN2 MMAIN
 Hlavička PetersvkREGULARSTANDARDMIN2 MMAIN
 Gogola MiroslavsvkREGULARSTANDARDMIN2 MMAIN
 Botková ZuzanasvkLADYSTANDARDMIN4 MMAIN
 Kopáč IvansvkREGULARSTANDARDMIN3 MMAIN
 Nagy ErnestsvkREGULARPCCMIN1 MMAIN
 Nagy Ernest0REGULAROPENMIN1 MMAIN
 Drimaj PetersvkREGULARSTANDARDMIN1 MMAIN
 Drimaj PetersvkREGULARPCCMIN1 MMAIN
 Vondrak AndrejsvkREGULARPCCMIN1 MMAIN
 Vondrak AndrejsvkREGULAROPENMIN1 MMAIN
 Pavlík JánsvkREGULARPCCMIN4 MMAIN
 Pavlík JánsvkREGULAROPENMIN4 MMAIN
 Benova DanielasvkLADYSTANDARDMIN4 MMAIN
 Fedor MariansvkREGULARSTANDARDMIN1 MMAIN
 Fedor2 MariansvkREGULARPCCMIN1 MMAIN
 Penov Anton svkREGULARSTANDARDMIN1 MMAIN
 Penov Anton svkREGULARPCCMIN1 MMAIN
 Gazdik LadislavsvkREGULARSTANDARDMIN5 MMAIN
 Ernest Nagy ml.svkREGULARPCCMIN1 MMAIN
 Javorcik MareksvkREGULARSTANDARDMIN3 MMAIN
 Talpaš JozefsvkREGULARSTANDARDMIN2 MMAIN
 Marcina ĽubomìrsvkSENIORSTANDARDMIN3 MMAIN
 PANČÍK VladimírsvkREGULARSTANDARDMIN3 MMAIN
 PANČÍK VladimírsvkREGULARMalá pištoľ (MPi)MIN3 MMAIN
 Chalupa Cyril0SENIORSTANDARDMIN2 MMAIN
 Hrivnak Rastislav0REGULARSTANDARDMIN2 MMAIN
 Chalupa Cyril0SENIORMalá pištoľ (MPi)MIN2 MMAIN
 Hrivnak RastislavsvkREGULARMalá pištoľ (MPi)MIN2 MMAIN
 Chalupa Cyril0SENIORPCCMIN2 MMAIN
 Hrivnak ml. RastislavsvkREGULARPCCMIN3 MMAIN
 Jenčik MilansvkREGULARSTANDARDMIN3 MMAIN
 Jenčik MilansvkREGULARPCCMIN3 MMAIN
 Tilesch DaliborsvkREGULARSTANDARDMIN3 MMAIN
 Ecker KarolsvkSENIORSTANDARDMIN5 MMAIN
 Ecker KarolsvkSENIOROPENMIN5 MMAIN
 Meszaros MareksvkREGULARSTANDARDMIN2 MMAIN
 Lenčo TomášsvkREGULARMalá pištoľ (MPi)MIN3 MMAIN
 Hanulak JozefsvkSENIORSTANDARDMIN3 MMAIN
 Knieza VladosvkREGULARPCCMIN4 MMAIN
 Knieza SamosvkJUNIORPCCMIN4 MMAIN
 Puškáš PetersvkREGULARSTANDARDMIN3 MMAIN


STAT LIST - Železná zima Komárno STEEL CUP

Region
svk62
hun1
05
Sum: 68
Divízia
STANDARD 40
OPEN 5
PCC 16
Malá pištoľ (MPi) 6
Mini rifle open 1
Kategória
LADY 5
REGULAR 53
SENIOR 9
JUNIOR 1
SQUAD
1 Main Match 12
2 Main Match 13
3 Main Match 15
4 Main Match 14
5 Main Match 14
Main Match Sum68
MATCH MENU
SHOOTER AREA

IPSC puzdro Race Master Holster

RangePack (medium size)

CED7000 Shot Timer

Racer Pouch

DAA Premium Belt



 

V prípade, že sa chcete registrovať do preteku, je potrebné sa najskôr prihlásiť na stránku. Na stránku sa stačí zaregistrovať len raz. Tým pádom sa Vaše údaje budú v registrácií do konkrétnych pretekov zadávať automaticky.

Prihlásenie registrovaného užívaťeľa

Login
Password