UK kalendár IPSC pretekovSVK kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekov

Bathory Cup 2014     Dátum: 14.06.2014

REGISTRÁCIA DO PREMATCH

    SQUAD JE PLNÝ!
    Squad/Posse - 1 P    Prematch(12/12)
 svk  František Blaha PRODUCTION   REGULAR
 svk  Peter Bulko PRODUCTION   REGULAR
 svk  Stanislav Foltán PRODUCTION   REGULAR
 svk  Robert Grác STANDARD   REGULAR
 svk  Stanislav GRUBIAK STANDARD   REGULAR
 svk  Drahomir Hanes PRODUCTION   REGULAR
 svk  Janette Haviarová STANDARD   LADY
 svk  Dusan Koncek PRODUCTION   REGULAR
 svk  Noro Skorvaga STANDARD   REGULAR
 cze  Petr Švrček STANDARD   REGULAR
 cze  Věra Švrčková STANDARD   LADY
 svk  Alexander Szabó STANDARD   LADY

    SQUAD JE PLNÝ!
    Squad/Posse - 2 P    Prematch(12/12)
 svk  Michal Kalina STANDARD   JUNIOR
 svk  Marian Kalina STANDARD   REGULAR
 svk  Norbert Kocian STANDARD   REGULAR
 svk  Rastislav KORBA STANDARD   REGULAR
 svk  Dušan Kubica PRODUCTION   REGULAR
 svk  Andrej Majling PRODUCTION   REGULAR
 svk  Peter Pavlík STANDARD   REGULAR
 svk  Miroslav Porubsky STANDARD   REGULAR
 svk  Ondrej PUPALA STANDARD   REGULAR
 svk  Martin Rydzi PRODUCTION   REGULAR
 svk  Michal Šiška STANDARD   REGULAR
 svk  miloš šiška PRODUCTION   SENIOR

    SQUAD JE PLNÝ!
    Squad/Posse - 3 P    Prematch(12/12)
 svk  Ján Bertoli PRODUCTION   REGULAR
 svk  Ľuboš Janák PRODUCTION   REGULAR
 cze  Vekoslav Kebo STANDARD   SENIOR
 cze  Kvido Klecanda STANDARD   REGULAR
 svk  Zoltán Koós STANDARD   SENIOR
 svk  Peter Kopunec STANDARD   REGULAR
 cze  Petr Kubáček STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Muller PRODUCTION   SENIOR
 cze  Eva Pazourková STANDARD   LADY
 svk  Peter Sárkány STANDARD   REGULAR
 svk  Karol ŠEFRANKO PRODUCTION   REGULAR
 svk  Dusan Veselsky OPEN   SENIOR

    VYBRAŤ
    Squad/Posse - 4 P    Prematch(4/12)
 svk  Boris Chrvala STANDARD   REGULAR
 cze  Zdeněk Entl STANDARD   SENIOR
 cze  Libor Entl STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Mišík PRODUCTION   REGULAR

REGISTRÁCIA DO MAIN MATCH

    SQUAD JE PLNÝ!     Squad/Posse - 1 M    Main Match(12/12)
 svk  Zsolt Czuczor PRODUCTION   REGULAR
 svk  Csilla Drenkova STANDARD   LADY
 pol  Jacek Gdowski PRODUCTION   SENIOR
 svk  Ákos Hajtman STANDARD   REGULAR
 svk  Andrej HRNCIARIK PRODUCTION   REGULAR
 pol  Witold Korzekwa PRODUCTION   REGULAR
 svk  Peter Máťa PRODUCTION   REGULAR
 pol  Maciej Muniak PRODUCTION   REGULAR
 svk  Marián Nagy PRODUCTION   REGULAR
 svk  Daša Rúčková PRODUCTION   LADY
 pol  piotr sanejko PRODUCTION   REGULAR
 cze  Miroslav Zapletal PRODUCTION   REGULAR



    SQUAD JE PLNÝ!     Squad/Posse - 2 M    Main Match(12/12)
 rus  Igor Altushkin PRODUCTION   REGULAR
 pol  Karol Barwicki PRODUCTION   REGULAR
 rus  Victor Boyarkin PRODUCTION   REGULAR
 svk  Miloslav Čislák OPEN   SENIOR
 svk  gabriel cislak OPEN   REGULAR
 rus  Ivan Godov OPEN   REGULAR
 svk  Ivan Hos PRODUCTION   REGULAR
 rus  Roman Khalitov PRODUCTION   REGULAR
 pol  Krzysztof Michalik PRODUCTION   REGULAR
 svk  Ján Pavlík OPEN   REGULAR
 rus  Alexander Petukhov OPEN   REGULAR
 pol  Marcin Zalewski PRODUCTION   REGULAR



    SQUAD JE PLNÝ!     Squad/Posse - 3 M    Main Match(12/12)
 cze  Kateřina Chlupová OPEN   LADY
 svk  Ľuboš Fuska STANDARD   SENIOR
 svk  Marek Halenár STANDARD   REGULAR
 cze  Jiří Jedlička REVOLVER   REGULAR
 svk  Juraj Kišš REVOLVER   REGULAR
 svk  Martin Mokos REVOLVER   REGULAR
 svk  Marek Sprocha REVOLVER   REGULAR
 svk  Juraj Stodola STANDARD   REGULAR
 pol  Marcin Tausiewicz PRODUCTION   REGULAR
 svk  Richard Vereš REVOLVER   REGULAR
 svk  Sebastian Vereš REVOLVER   REGULAR
 pol  Radoslaw Zaworski STANDARD   REGULAR



    VYBRAŤ
    Squad/Posse - 4 M    Main Match(11/12)
 pol  Wieslaw Burzec STANDARD   SENIOR
 svk  peter drimaj STANDARD   SENIOR
 svk  Marian Fedor STANDARD   SENIOR
 pol  Marcin Golisz OPEN   REGULAR
 svk  Katarina Kubusova STANDARD   LADY
 svk  Stefan Mysiak PRODUCTION   REGULAR
 svk  Marian Odnechta PRODUCTION   REGULAR
 svk  Anton Penov PRODUCTION   REGULAR
 svk  Miroslav Sabaka PRODUCTION   REGULAR
 svk  Petra Sabaková STANDARD   LADY
 pol  Aneta Stokowska OPEN   LADY



    SQUAD JE PLNÝ!     Squad/Posse - 5 M    Main Match(12/12)
 pol  Marcin Gałązka REVOLVER   REGULAR
 aut  wolfgang kugler OPEN   SUPERSENIOR
 cze  Miroslav Malach PRODUCTION   SUPERSENIOR
 cze  Antonín Navrátil STANDARD   SENIOR
 pol  Celina Pawlik OPEN   LADY
 aut  Edgar Praschinger OPEN   REGULAR
 cze  Michal Radkovič REVOLVER   REGULAR
 aut  Bosko RASOVIC PRODUCTION   REGULAR
 aut  Manuel Schnaitt OPEN   REGULAR
 cze  Ivo Šoustar STANDARD   REGULAR
 aut  Elisabeth STRASSER STANDARD   LADY
 aut  Friedrich ZIEBART PRODUCTION   SENIOR



    VYBRAŤ
    Squad/Posse - 6 M    Main Match(10/12)
 svk  Mikuláš Bielik STANDARD   REGULAR
 svk  Martin Čemsák PRODUCTION   REGULAR
 aut  Andreas Gaberscik PRODUCTION   REGULAR
 svk  Marián Goga PRODUCTION   REGULAR
 aut  Heinz-Christian Hofer REVOLVER   REGULAR
 aut  Hans Georg Koller PRODUCTION   REGULAR
 svk  Jozef Oláh PRODUCTION   REGULAR
 svk  Peter Potocky STANDARD   REGULAR
 svk  Branislav Stach STANDARD   REGULAR
 svk  Anton Utto OPEN   REGULAR



    SQUAD JE PLNÝ!     Squad/Posse - 7 M    Main Match(12/12)
 svk  Martin Böhm STANDARD   REGULAR
 svk  Karol Ecker STANDARD   REGULAR
 svk  Július Ecker STANDARD   REGULAR
 rus  Ilya Gubin STANDARD   REGULAR
 svk  Marian Hreus STANDARD   REGULAR
 aut  Michael Kamler STANDARD   REGULAR
 aut  Mario Kneringer OPEN   REGULAR
 svk  Jozef MIKULA STANDARD   SENIOR
 aut  Sandra Toth-Pogats OPEN   LADY
 svk  Marian Vanek STANDARD   REGULAR
 svk  Kristián Vanek STANDARD   JUNIOR
 svk  Silvia Vaneková STANDARD   LADY



    VYBRAŤ
    Squad/Posse - 8 M    Main Match(7/12)
 svk  Martin Balážik STANDARD   REGULAR
 svk  Milos Chochula PRODUCTION   REGULAR
 svk  Marián Hrabaj PRODUCTION   REGULAR
 svk  Milos Pammer STANDARD   REGULAR
 svk  Martin Poliacik STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Trenčan PRODUCTION   REGULAR
 svk  Jano Vnucko CLASSIC   REGULAR



    SQUAD JE PLNÝ!     Squad/Posse - 9 M    Main Match(12/12)
 pol  Rafał Czarnecki PRODUCTION   REGULAR
 cze  Radim Grohol STANDARD   SENIOR
 cze  Roman Hrůzek PRODUCTION   REGULAR
 svk  Stanislav Kováč STANDARD   REGULAR
 cze  Karel Kubík STANDARD   REGULAR
 cze  Jan Plzák OPEN   REGULAR
 cze  Jiří Plzák OPEN   SENIOR
 cze  Tomáš Pustka STANDARD   REGULAR
 cze  Josef Rakušan STANDARD   REGULAR
 cze  Robin Šebo PRODUCTION   REGULAR
 cze  Tomáš Slíva STANDARD   REGULAR
 cze  Jiri Zelina PRODUCTION   REGULAR



    SQUAD JE PLNÝ!     Squad/Posse - 10 M    Main Match(12/12)
 cze  jiri behal STANDARD   REGULAR
 cze  Miluse Berankova STANDARD   LADY
 pol  Zbigniew Kaletka PRODUCTION   REGULAR
 cze  Jiří Komínek STANDARD   REGULAR
 cze  Petr Kozák STANDARD   REGULAR
 cze  Petr Nogol STANDARD   REGULAR
 pol  Grzegorz Nowicki PRODUCTION   REGULAR
 cze  Jiří Ogurek STANDARD   REGULAR
 cze  Milan Růžička STANDARD   SUPERSENIOR
 cze  Michal Štěpán PRODUCTION   JUNIOR
 cze  Jan Vybiral STANDARD   SUPERSENIOR
 cze  Rostislav Zálejský STANDARD   SENIOR



    VYBRAŤ
    Squad/Posse - 11 M    Main Match(9/12)
 svk  Jozef Belko STANDARD   SENIOR
 svk  Tomáš Čaradský PRODUCTION   REGULAR
 svk  Peter Daru PRODUCTION   REGULAR
 svk  Štefan Faťun STANDARD   REGULAR
 svk  Lubomir Kosegi STANDARD   SENIOR
 svk  Ľubomír Pančík STANDARD   SENIOR
 svk  Pavol Stanko STANDARD   REGULAR
 svk  Miroslav Ťažký STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Valent STANDARD   REGULAR






REGISTRÁCIA JE UZAVRETÁ
MATCH MENU
SHOOTER AREA

IPSC puzdro Race Master Holster

Racer Pouch

CED7000 Shot Timer

DAA Premium Belt

RangePack (medium size)



 

V prípade, že sa chcete registrovať do preteku, je potrebné sa najskôr prihlásiť na stránku. Na stránku sa stačí zaregistrovať len raz. Tým pádom sa Vaše údaje budú v registrácií do konkrétnych pretekov zadávať automaticky.

Prihlásenie registrovaného užívaťeľa

Login
Password