UK kalendár IPSC pretekovSVK kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekovHU kalendár IPSC pretekov

Železná zima Komárno STEEL CUP     Dátum: 04.03.2018

REGISTRÁCIA DO MAIN MATCH

     VYBRAŤ
    Squad - 1 M    Main Match(12/15)
 svk  Peter Drimaj STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Drimaj PCC   REGULAR
 svk  Nagy ml. Ernest PCC   REGULAR
 svk  Marian Fedor STANDARD   REGULAR
 svk  Marian Fedor2 PCC   REGULAR
 svk  Ernest Nagy PCC   REGULAR
 0  Ernest Nagy OPEN   REGULAR
 svk  Anton Penov PCC   REGULAR
 svk  Anton Penov STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Sárkány OPEN   REGULAR
 svk  Andrej Vondrak PCC   REGULAR
 svk  Andrej Vondrak OPEN   REGULAR



     VYBRAŤ
    Squad - 2 M    Main Match(13/15)
 svk  Zoltán Balázs STANDARD   REGULAR
 hun  László Braun STANDARD   SENIOR
 0  Cyril Chalupa Malá pištoľ (MPi)   SENIOR
 0  Cyril Chalupa PCC   SENIOR
 0  Cyril Chalupa STANDARD   SENIOR
 svk  Miroslav Gogola STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Hlavička STANDARD   REGULAR
 svk  Rastislav Hrivnak Malá pištoľ (MPi)   REGULAR
 0  Rastislav Hrivnak STANDARD   REGULAR
 svk  Marek Meszaros STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Nyergeš STANDARD   REGULAR
 svk  Imrich Szabó STANDARD   REGULAR
 svk  Jozef Talpaš STANDARD   REGULAR



    SQUAD JE PLNÝ!     Squad - 3 M    Main Match(15/15)
 svk  Jozef Hanulak STANDARD   SENIOR
 svk  Rastislav Hrivnak ml. PCC   REGULAR
 svk  Marek Javorcik STANDARD   REGULAR
 svk  Milan Jenčik PCC   REGULAR
 svk  Milan Jenčik STANDARD   REGULAR
 svk  Ivan Kopáč Malá pištoľ (MPi)   REGULAR
 svk  Ivan Kopáč STANDARD   REGULAR
 svk  Tomáš Lenčo Malá pištoľ (MPi)   REGULAR
 svk  Ľubomìr Marcina STANDARD   SENIOR
 svk  Vladimír PANČÍK Malá pištoľ (MPi)   REGULAR
 svk  Vladimír PANČÍK STANDARD   REGULAR
 svk  Peter Puškáš STANDARD   REGULAR
 svk  Dalibor Tilesch STANDARD   REGULAR
 svk  Anton Utto PCC   REGULAR
 svk  Anton Utto PCC   REGULAR



     VYBRAŤ
    Squad - 4 M    Main Match(14/15)
 svk  Ľuboš Adamec STANDARD   REGULAR
 svk  Ľuboš Adamec Malá pištoľ (MPi)   REGULAR
 svk  Ľuboš Adamec Mini rifle open   REGULAR
 svk  Daniela Benova STANDARD   LADY
 svk  Zuzana Botková STANDARD   LADY
 svk  Samo Hyravy STANDARD   REGULAR
 svk  Vlado Knieza PCC   REGULAR
 svk  Samo Knieza PCC   JUNIOR
 svk  Filip Mikes STANDARD   REGULAR
 svk  martin mikula STANDARD   REGULAR
 svk  Matúš Mindák STANDARD   REGULAR
 svk  Ján Pavlík PCC   REGULAR
 svk  Ján Pavlík OPEN   REGULAR
 svk  Marek Petríček STANDARD   REGULAR



     VYBRAŤ
    Squad - 5 M    Main Match(14/15)
 svk  Enikő BOPKOVÁ STANDARD   LADY
 svk  Karol Ecker OPEN   SENIOR
 svk  Karol Ecker STANDARD   SENIOR
 svk  Ladislav Gazdik STANDARD   REGULAR
 svk  Jakub Hatar PCC   REGULAR
 svk  Jakub Hatar STANDARD   REGULAR
 svk  Igor Kleniar STANDARD   REGULAR
 svk  Dušan Kubica STANDARD   REGULAR
 svk  Novotna Marta STANDARD   LADY
 svk  Michal Miklos STANDARD   REGULAR
 svk  Marta Novotna PCC   LADY
 svk  Peter Slanina STANDARD   REGULAR
 svk  Svetozar Slanina STANDARD   SENIOR
 svk  Marek Valuška STANDARD   REGULAR



MATCH MENU
SHOOTER AREA

Racer Pouch

IPSC puzdro Race Master Holster

DAA Premium Belt

CED7000 Shot Timer

RangePack (medium size)



 

V prípade, že sa chcete registrovať do preteku, je potrebné sa najskôr prihlásiť na stránku. Na stránku sa stačí zaregistrovať len raz. Tým pádom sa Vaše údaje budú v registrácií do konkrétnych pretekov zadávať automaticky.

Prihlásenie registrovaného užívaťeľa

Login
Password